Rreth Nesh

Profili i Kompanisë

Zhejiang Dingyao Import and Export Trading Co., Ltd. u themelua në vitin 2017, dhe zotëron një degë të Zhejiang Lixin Technology Co., Ltd. Është një kompani moderne që integron prodhimin, kërkimin dhe zhvillimin dhe shitjet, dhe është e përkushtuar të bëhet një fabrika profesionale e eksportit për elektroshtëpiake të vogla.Është një zinxhir industrial me një ndalesë i specializuar në zhvillimin, prodhimin dhe shitjen e pajisjeve të ndryshme shtëpiake të vogla.Produktet kryesore janë frizerat me ajër, kutitë elektrike të drekës, shtrydhëse frutash e perimesh etj.Kompania jonë është e përkushtuar të sjellë pajisje më të mira kuzhine në jetën e të gjithëve, duke i bërë të gjithë të dashurohen me kuzhinën dhe duke krijuar një jetë kreative dhe argëtuese gatimi.Produktet tona shiten në të gjithë botën.Kompania ka shërbime perfekte para-shitje, në shitje dhe pas shitjes për të përmbushur të gjitha nevojat e arsyeshme të klientëve.Produktet mund të ofrojnë shërbime OEM dhe ODM.Ndërmarrjet dhe individët janë të mirëpritur të vijnë për të negociuar biznesin, për të ndarë jetën krijuese dhe një të ardhme të ndritur.

lajmet_01

Kontrolli i cilësisë

Cilësia e fabrikës
Nga blerja e pjesëve të këmbimit deri te produktet përfundimtare, në çdo hap kemi staf profesional QC për të kontrolluar cilësinë.Jo vetëm dizajni i pamjes, por ne bëjmë edhe shumë teste qëndrueshmërie, teste funksioni dhe teste të tjera përpara prodhimit në masë.Ne kemi një punëtori të pavarur të prodhimit të motorëve, dhe pjesët e tjera kryesore të këmbimit prodhohen gjithashtu nga ne.

Ekipi ynë
Ne kemi një ekip të ri shitjesh dhe jemi të gatshëm të mësojmë disa njohuri të avancuara, të përparojmë me kohën.Shitësi po bën çdo muaj studim tregu në vende të ndryshme, ndihmon në zgjidhjen e problemeve pas shitjes dhe bën promovimin e tregut.

Fabrika jonë

rreth 1
rreth 2

Pse na zgjodhet ne?

Shitje direkte në fabrikë

Material me cilësi të lartë

Spot Shitje me Shumicë

Testimi Profesional

Pajisje të avancuara

Eksporto pa shqetësime

Përshtatje efikase

Ekziston një ekip profesional dizajni, i mirëpritur të zhvillojmë së bashku produkte të reja.

Urdhri i prodhimit

Përshtatje e personalizuar, dorëzimi i porosisë së prodhimit është i garantuar.

Përpunimi i OEM

Ne respektojmë të drejtat e pronësisë intelektuale dhe punojmë së bashku për të krijuar modele fitimi.

Sigurimi i Cilësisë

Sistemi standard i inspektimit për të përmbushur standardet evropiane dhe amerikane të eksportit.

Certifikata

rreth-ne04

Procesi i personalizuar OEM&ODM

rreth-ne05