Тивко филтер фонтани за вода Cat

Краток опис:


Детали за производот

Ознаки на производи

Ние веруваме дека сите сопственици на мачки го доживеале очајот од одгледувањето мачки.Мачките дон'не сакам да пијам вода од садот, од шолјата, од славината и од тоалетот, а потоа да дојдам со тебе што не'не го знаеш.Драга моја, ако ја знаеш вистината, веројатно ќе ти се насолзат очите.

 

Всушност, тоа не се намерно направени од мачки, бидејќи според нив, водата што сте ја испиле или водата што тече е чиста, а проточната вода е сигурен знак за чиста вода, па за да ги натерате мачките да престанат да го посакуваат тоалет Потребен ни е овој тивок филтер Мачки чешми за вода.

 

Ставете го овој тивок филтер фонтани за вода за мачки на земја и мачката може да пие жива вода во секое време и на секое место.Некои луѓе велат дека некои мачки се многу добри и не ја пијат водата во тоалетот, но мирната вода во садот всушност е лесна за размножување бактерии и ќе се акумулира прашина, влакна од мачки и други остатоци, доколку сопственикот е премногу мрзливи да ја менуваат водата често, мачките навистина лесно се разболуваат.Уште повеќе, мачките воопшто не пијат таква валкана вода, па нивниот избор може да го погледне само изворот на вода во нашите животи.Значи, колку е важен диспензерот за жива вода.

 

Најголемата карактеристика на Silent Filter Cat Water Fountains е тоа што има систем за циркулација на вода, кој симулира дизајн на извор, во комбинација со систем за прочистување на циркулацијата, за да им обезбеди на мачките чиста проточна вода во секое време.Ова не е само пријатно за мачката, туку и хигиенско.Водата што циркулира не само што е богата со кислород, туку и ги филтрира нечистотиите, одржувајќи ја водата свежа, исто како и планинската изворска вода.

Исто како нас, на домашните миленици им е потребен дозер за вода и чиста вода за здраво да си играат со нас.

 

Параметри на производот

Напон на полнење

Тивко филтер фонтани за вода Cat

Главниот материјал

PP

Моќ

2W

Тежина на пакетот

800гр

Капацитет на производот

2L

Должина на кабелот за напојување

1,5 м

Големина на производот

300*80*147мм

Боја на производот

Зелена сина

Спецификација

USB верзија, верзија на адаптер

Најчесто поставувани прашања

Q1.Како да се обезбеди квалитет?

Ние правиме финална проверка пред пратката.

 

Q2.Што треба да направам ако стоката е оштетена по приемот?

Ве молиме доставете ни релевантен валиден доказ.Како на пример, снимајте видео за да покажеме како се оштетува стоката, а ние ќе ви го испратиме истиот производ при следната нарачка.

 

Q3.Може ли да купам примерок пред да нарачам?

Се разбира, добредојдени сте прво да купите примероци за да видите дали нашите производи се соодветни за вас.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Напишете ја вашата порака овде и испратете ни ја