Shatërvanë uji me filtër të heshtur Cat

Përshkrim i shkurtër:


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Ne besojmë se të gjithë pronarët e maceve kanë përjetuar dëshpërimin e rritjes së maceve.Macet don'nuk ju pëlqen të pini ujë nga tasi, nga filxhani juaj, nga rubineti dhe nga tualeti, dhe pastaj të vijë me ju që bëni'nuk e di.E dashura ime, nëse e dini të vërtetën, me siguri do të keni lot në sy.

 

Në fakt, këto nuk bëhen qëllimisht nga macet, sepse sipas tyre, uji që keni pirë ose uji i rrjedhshëm është i pastër, dhe uji i rrjedhshëm është një shenjë e besueshme e ujit të pastër, kështu që për t'i bërë macet të mos lakmojnë tualet Ne kemi nevojë për këtë shatërvanë uji me filtër të heshtur Cat.

 

Vendoseni këtë shatërvan uji me filtër të heshtur të Cat në tokë dhe macja mund të pijë ujë të gjallë në çdo kohë, kudo.Disa njerëz thonë se disa mace janë shumë të mira dhe nuk e pinë ujin në tualet, por uji i qetë në tas është në të vërtetë i lehtë për të rritur bakteret dhe do të grumbullojë pluhur, qime mace dhe mbeturina të tjera, nëse pronari është shumë. dembel për të ndryshuar ujin shpesh, macet janë vërtet të lehta për t'u sëmurur.Për më tepër, macet nuk pinë fare ujë kaq të ndotur, kështu që zgjedhja e tyre mund të shikojë vetëm burimin e ujit në jetën tonë.Pra, sa i rëndësishëm është një shpërndarës uji i gjallë.

 

Tipari më i madh i shatërvanëve të ujit Silent Filter Cat është se ai ka një sistem qarkullimi uji, i cili simulon dizajnin e një burimi, të kombinuar me një sistem pastrimi qarkullimi, për t'u siguruar maceve ujë të pastër të rrjedhshëm në çdo kohë.Kjo nuk është vetëm e këndshme për mace, por edhe higjienike.Uji qarkullues jo vetëm që është i pasur me oksigjen, por edhe filtron papastërtitë, duke e mbajtur ujin të freskët, ashtu si uji i burimeve malore.

Ashtu si ne, kafshët shtëpiake kanë nevojë për një shpërndarës uji dhe ujë të pastër për të luajtur shëndetshëm me ne.

 

Parametrat e produktit

Tensioni i karikimit

Shatërvanë uji me filtër të heshtur Cat

Materiali kryesor

PP

Fuqia

2W

Pesha e paketës

800 g

Kapaciteti i produktit

2L

Gjatësia e kordonit të energjisë

1.5 m

Madhësia e produktit

300*80*147 mm

Ngjyra e produktit

Blu jeshile

Specifikim

Versioni USB, versioni i përshtatësit

FAQ

Q1.Si të sigurohet cilësi?

Ne bëjmë një inspektim përfundimtar përpara dërgesës.

 

Q2.Çfarë duhet të bëj nëse mallrat janë dëmtuar pas marrjes?

Ju lutemi na jepni provat përkatëse të vlefshme.Për shembull, xhironi një video për ne për të treguar se si dëmtohen mallrat dhe ne do t'ju dërgojmë të njëjtin produkt në porosinë tuaj të radhës.

 

Q3.A mund të blej një mostër përpara se të bëj një porosi?

Sigurisht, ju jeni të mirëpritur të blini së pari mostra për të parë nëse produktet tona janë të përshtatshme për ju.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni