Tharëse flokësh me pamje të bukur, e fortë dhe e heshtur

Përshkrim i shkurtër:

Tharëse flokësh me pamje të bukur, e fortë dhe e heshtur

Tharëse flokësh me fuqi të lartë 2000W me dizajn të modës në formë T-je ka një dizajn të fortë të heshtjes së erës, i cili mund të shmangë zhurmën ndërsa shijon erën e fortë.

Për sa i përket dizajnit të pamjes, ai ka një sipërfaqe të madhe të daljes së ajrit për grumbullimin e ajrit, e cila mund të formësojë në mënyrë efektive erën, dhe modeli i tipit të butonit rrëshqitës ka katër pozicione: "Blloku i dytë i ajrit të nxehtë", "Blloku i parë i ajrit të nxehtë". ”, “erë natyrale” dhe “ndërprerës”..Ekziston edhe një buton i dedikuar ftohës.

E pajisur me "grykë grumbulluese të erës" dhe "grykë shpërndarëse të erës", gryka e grumbullimit të erës mund të përmirësojë shpejtësinë e erës, ta bëjë erën më të përqendruar, të formësojë më saktë, të kursejë kohë dhe përpjekje.

Gryka e erës mund të zvogëlojë impulsin e saj në mënyrë që të mos rrëmojë flokët.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Përparësitë e produktit:

Produkti ka një sistem ngrohjeje të shpejtë, me një mjedis që nuk djeg fytyrën ose duart, dhe modeli i bukur i flokëve mund të dizajnohet dhe ndryshohet sipas dëshirës.

Fundi është projektuar me një goditje të veçantë, e cila është e përshtatshme për t'u vendosur pas përdorimit.

tharësja më e mirë e qetë dhe e fuqishme

Masa paraprake

Pjesa pranë spinës duhet të mbahet sa më e thatë.

Është mirë të thani duart përpara se të përdorni tharësen e flokëve për të shmangur rrezikun e goditjes elektrike.

Parametrat e produktit

Emri

Tharëse flokësh me pamje të bukur, e fortë dhe e heshtur

 

Numri i produktit:

D087

Fuqi e vlerësuar:

2000 W

Metoda e ngrohjes:

Ngrohje me tela të valëzuar

Madhësia e produktit

29 cm*14cm*7.5cm

Materiali

Material i ri najloni

Tensioni nominal

220 V/ 110 V

Prizë

E përputhshme me prizat evropiane, prizat në MB dhe prizat amerikane

 

tharësja më e mirë e qetë e lehtë e flokëve

Detajet e produktit

Më tej, ne do t'i dorëzojmë detajet e tharëses flokësh të heshtur të fortë me pamje të bukur në shtëpi përmes disa fotografive të detajuara të produktit.

tharësja më e heshtur e flokëve

Problem i përbashkët

Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

Mënyrat tona të pagesës përfshijnë t/t, l/c, d/a, d/p, remitanca nga Western Union dhe PayPal.

A ofron fabrika juaj shërbim OEM OEM?

Fabrika jonë ofron shërbim OEM, por sasia duhet të porositet nga 500.


  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni