Pastrues ajri, pastruesi i lagështirës dy-në-një shtëpiake

Përshkrim i shkurtër:

1. Filtri PM2.5: filtro grimcat e pezulluara si PM2.5 në ajër.

2. Shtresa e karbonit aktiv: zbërthen shtresën e përthithjes, formaldehidin, benzenin dhe substanca të tjera të dëmshme.

3. Shtresa e përgjimit të grimcave të mëdha: kap grimcat si pjalmi dhe shtresa e hirit.

4. Shtresa e aromës thithëse: dekompozoni dhe thithni erën, ajrin e pastër.


Detajet e produktit

Etiketat e produktit

Dehumidifier Pastrues ajri

1. Filtri PM2.5: filtro grimcat e pezulluara si PM2.5 në ajër.
2. Shtresa e karbonit aktiv: zbërthen shtresën e përthithjes, formaldehidin, benzenin dhe substanca të tjera të dëmshme.
3. Shtresa e përgjimit të grimcave të mëdha: kap grimcat si pjalmi dhe shtresa e hirit.
4. Shtresa e aromës thithëse: dekompozoni dhe thithni erën, ajrin e pastër.

Filtër i përbërë nga karboni aktiv, i projektuar posaçërisht për pastrimin "bërthamë".
Ajri që thithim mund të përmbajë substanca të dëmshme si pluhur, grimca pezull, baktere, etj, të cilat pastrohen një nga një përmes filtrit të grimcave të karbonit të aktivizuar për të kontrolluar shtresë pas shtrese frymëmarrjen.
Ventilator i fuqishëm me lëvizje
Rrotullimi i shpejtë i qarkullimit të ajrit, supermbushja e motorit me shpejtësi të lartë dhe bekimi i fuqisë turbo formojnë një ciklon të fuqishëm Lixin për të ngritur ajrin e pastër në çdo cep.
Dizajn me energji USB
Furnizimi portativ me energji USB, mund të lidhet me adaptorët e prizës, bankat e energjisë, fletoren e kompjuterit, më i përshtatshëm për t'u përdorur.
Ndërprerës me prekje me një buton, i lehtë për të pastruar ajrin
Shtypni çelësin për të patur një tingull të menjëhershëm kur ndizet Pastruesi i ajrit të lagështues dy-në-një shtëpiake, i cili është i përshtatshëm dhe i shpejtë, duke ju dhënë një kënaqësi të gjelbër të freskët dhe natyrale në çdo kohë dhe kudo.

Funksioni i dritës së natës

I pajisur me një funksion fleksibël të dritës së natës për mbrojtjen e syve, mund të ndizet automatikisht kur ndizet dhe gjithashtu mund të fiket për përdorim.Si pastrimi i ajrit ashtu edhe ndriçimi janë të sakta, duke ju sjellë një përvojë të ndryshme pastrimi.
1. Ndizni dritën e natës: shtypni çelësin për herë të parë
2. Fikni dritën e natës: shtypni çelësin për herë të dytë
3. Fikni pastruesin: shtypni çelësin për herë të tretë
Përshkrimi i çelësit: Pas ndezjes, shtypni çelësin për herë të parë, drita e natës + ventilatori ndizet;shtypni çelësin për herë të dytë, drita e natës është e fikur, por ventilatori nuk fiket;shtypni çelësin për herë të tretë, mbylleni.

tenergy sorbi dehumidifikues dhe pastrues ajri

Parametrat e produktit

philips pastrues ajri dehumidifikues
Emri: Pastrues ajri, pastruesi i lagështirës dy-në-një shtëpiake
Modeli i produktit: LX-150
Madhësia e produktit: 12.3cm×21cm
Tensioni: DC5V
Fuqia: 5W
Frekuenca e produktit: 50 HZ
Pesha neto: 0.52 kg
Vëllimi i produktit: 13,5cm×13,5cm×23,4cm
Zona e aplikimit: 11 m2~ 20 m2
Ngjyrë: E bardha
Logoja: OEM
Shërbimi pas shitjes: Bleni Tre Garanci
Funksioni: Pastrimi dhe dezinfektimi
Parimi i punës: HEPA
Lloji i filtrit: Karboni i përbërë i aktivizuar
Decibel i zhurmës: 30 DB
Furnizimi me energji elektrike: Furnizimi direkt me USB
Lloji i dezinfektimit: Drita e purpurt UV
Mënyra për të kontrolluar: Prekni Control
Procesi i guaskës: ABS
Vëllimi i ajrit të pastruesit të ajrit: 50 m3/h

Detaj

Tani, le të shohim disa fotografi të Pastruesit të Ajrit me Dehumidifikues shtëpiak dy-në-një.

myk dehumidifier pastrues ajri
ndryshimi midis lagështuesit të pastruesit të ajrit dhe dehumidifikuesit
afloia hepa pastrues ajri me lagështues

  • E mëparshme:
  • Tjetër:

  • Shkruani mesazhin tuaj këtu dhe na dërgoni